Registrace

Tučně jsou označeny povinné položky, bez jejichž vyplnění nelze registraci odeslat.

informace o Vás  
Provozovatel internetového obchodu https://www.bezva-pneu.cz/ se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu s platnými právními předpisy.
 
kontakty na Vás  
Na e-mail Vám zašleme kopii každé objednávky.
Na mobil Vám budeme volat, abychom urychlili vyřízení Vaší objednávky, pokud bude potřeba v objednávce něco upřesnit, pro sdělení přesného termínu dodání, řidič se s Vámi bude chtít domluvit, kdy budete doma pro předání zboží, atp.
 
dodací (poštovní) adresa  
 
 
 
 
firemní údaje  
Zadáte-li firemní údaje, bude název firmy doplněn do dodací i fakturační adresy.
 
fakturační adresa  
 
 
 
 

Po odeslání Vaší registrace budou Vám bude odeslán mail na Vámi zadanou mailovou adresu. V mailu bude uveden odkaz, na který kliknete a vyberete si tím u nás své přihlašovací jméno a heslo. Teprve pak bude Vaše registrace úplná a platná (tento postup vyžaduje zákon o ochraně osobních údajů) .

Novinky 
 
Odeslat registraci 
Opište kód v obrázku  
Obrázek je nutné opsat. Jinak totiž tento formulář vyplňují automaty SPAMerů a my pak místo komunikace s Vámi jen promazáváme SPAM.

Odebírat novinky v naší nabídce   Tento eshop optimalizuje Religis s.r.o.    Tento eshop vytvořil Religis s.r.o. 2006 - 2018

Pro zjištění stavu Vaší objednávky zadejte číslo objednávky:

BezvaPneu.cz - LEVNÉ PNEU a ALU KOLA
Pneumatiky značek BARUM, BF GOODRICH, BRIDGESTONE, CONTINENTAL, DUNLOP, FALKEN, FIRESTONE, FULDA, GOODYEAR, HANKOOK, KUMHO, MICHELIN, SAVA, SEMPERIT, UNIROYAL, YOKOHAMA aj.
Alu kola značek AEZ, ALUTEC, BORBET, CMS, DEZENT, DOTZ, ENZO, PROLINE, RIAL, RONAL aj.

Nabídnout Vám levné pneu a alu kola je naším hlavním cílem

Vyzkoušejte pneumatiky Barum

Kancelářský stůl by měl být kvalitní, pevný a hlavně by měl vyhovovat jeho majiteli.
 
KOŠÍK
počet kusů: 0
v celkové ceně s DPH:
0,- Kč